NoNoobs 2011/12 2013 2014 2015 2016 2017 Raporty Zaloguj Załóż nowe konto
Przypomnij hasło
Twitter Facebook Goldenline Linked In Linked In
prevnext
Hvidberg Vit Endler Michał Kreczmar Jarośkiewicz Wojcik Prelegenci_ET Call for speakers

Prelegenci

Śledź zmiany na naszej stronie i na FB! Prelegentów ujawniamy sukcesywnie :)


Vít  Endler

Vít Endler

prezes zarządu, Internet Mall Polska

Prezes Zarządu Internet Mall Polska należącego do Mall Group, lidera na rynku e-commerce w Europie Środkowo-Wschodniej  prowadzącego sprzedaż w galeriach handlowych online w Polsce, Czechach, Słowacji, Chorwacji, Węgrzech i Słowenii. Rozpoczął swoją karierę zawodową w Copy General, gdzie spędził 13 lat na stanowiskach Dyrektora Sprzedaży i Marketingu wprowadzając firmę na polski rynek i rozwijając z sukcesem jej obroty. W 2010 r. dołączył do Internet Mall Polska jako Country Manager. W 3,5 roku rozwinął firmę z 8 pracownikami i 10 zamówieniami dziennie w jeden z czołowych i najszybciej rozwijających się sklepów e-commerce, zatrudniającym 160 pracowników i osiągającym obrót w wysokości 50 milinów euro. Od 2014 r. odpowiedzialny jest za całość zagranicznych operacji w Netretail Holding oraz całokształt działalności firmy. Manager z wieloletnim doświadczeniem we wprowadzaniu marek na rynki zagraniczne i prowadzeniu dialogu z konsumentem. W swojej pracy promuje innowacyjne rozwiązania łączące wiedzę biznesową o konsumentach z różnych rynków z podejściem humanisty. Jego autorytetem biznesowym jest Richard Branson, który zbudował mocne imperium i przy okazji cieszy się tym, co robi. Podobnie jak on wierzy, że biznes wymaga ogromnego nakładu pracy, zaangażowania i czasu, ale musi dawać radość. Podziwia także Tomáša Baťa za determinację w poznawaniu nowych technologii,  wdrażaniu metod zarządzania i motywowania pracowników, które wykorzystywać można po dziś dzień. W wolnym czasie lubi sport, szczególnie siatkówkę, wypady na narty do Norwegii i chodzenie po górach latem. Jest żonaty i ma syna.

Marek  Friedman

Marek Friedman

VP sales and marketing, Merlin Commerce

Wiceprezes zarządu do spraw marketingu i sprzedaży, związany ze spółką od 2013 roku. Specjalista komunikacji i marketingu związany z branżą od 15. Pomysłodawca, fundator i prezes fundacji im. Michała Friedmana. Jako COO odpowiadał za rozwój i marketing Digital Ventures, internetowej spółki mediowej będącej częścią największego ukraińskiego holdingu SCM. Współtworzył rebranding Telewizji Polsat w 2006 roku.

Peter  Hvidberg

Peter Hvidberg

head of e-commerce & customer service, INTERSPORT Group Denmark

Peter Hvidberg is the Head of E-Commerce and Customer Service for INTERSPORT Group Denmark, driving digital & customer service to create Seamless Retail value for INTERSPORT Denmark, Colosseum, The Athlete´s Foot, JOYRUN, OBI Sport Outlet, Sport Point, Sport-Direct and especially their customers. Peter redefined the E-Com strategy and focus for the group, optimized the process’ for the whole value chain, implemented a new website and tripled the revenue for INTERSPORT Denmark in 2017.  Prior to INTERSPORT Peter has been working with Retail, Logistics, IT and Telecom and was a pioneer in E-Com building his first webshop back in 1998. Since 1998 Peter has developed several online concepts for his own companies and has as a consultant helped Danish national and International brands to develop theirs.

Aleksandra Jarośkiewicz

Aleksandra Jarośkiewicz

head of e-commerce, Gino Rossi

Wcześniej dyrektor E-Commerce w Matras S.A. Na co dzień odpowiada za rozwój e-sklepu, pozyskanie nowych klientów i podniesienie konkurencyjności w internetowym i mobilnym kanale sprzedaży. Jest także przedsiębiorcą - pomysłodawcą i współzałożycielem firmy Fun in Design. Swoje doświadczenie w budowaniu marek i e-commerce zdobyła pracując m.in. w L’Oreal. Ukończyła Japonistykę na Uniwersytecie Warszawskim. Jak twierdzi Japonia do dziś pozostaje dla niej nieustającym źródłem inspiracji. Pasjonuje ją kultura Dalekiego Wchodu, technologie i świat startupów.

Tomasz  Karwatka

Tomasz Karwatka

prezes zarządu, Divante, Grupa OEX

Autor książki 'e-Commerce. Proste odpowiedzi na trudne pytania'. Z projektami internetowymi związany od 1999 roku. Od 5 lat współtworzy Divante, wspierając klientów w kompleksowej realizacji sprzedaży on-line. Pisze bloga ideas2action.pl

Michał  Kreczmar

Michał Kreczmar

dyrektor w zespole ds. transformacji cyfrowej (Director, Digital Transformation), PWC Polska

Jego rolą w PwC jest m.in. dobór narzędzi cyfrowej transformacji oraz adaptacja międzynarodowych rozwiązań dla klientów w Polsce i w regionie. Michał jest od ponad 20 lat w e-branży. Był redaktorem naczelnym pierwszego polskiego czasopisma o internecie, zasiadał w radzie nadzorczej IAB Polska. Kierował działem internetowym wydawnictwa IDG Poland. Związany z koncernami mediowymi, przemysłem reklamowym i e-commerce w Polsce. Ostatnio był e-commerce director w Dentsu Aegis Network/Hypermedia. Realizował projekty na firm z branż FMCG, sieci detalicznych i producentów przemysłowych.

Jordan Parker

Jordan Parker

vice president ecommerce, Hype

 

 

 

Arkadiusz  Regiec

Arkadiusz Regiec

prezes zarządu, Beesfund

Prezes zarządu Beesfund, pierwszej w Polsce platformy equity crowdfundingowej. Dzięki rozwiązaniom implementowanym przez Beesfund małe i średnie firmy mogą pozyskać wsparcie finansowe od społeczności indywidualnych inwestorów, a każdy z nich może stać się współwłaścicielem ciekawego pomysłu biznesowego. Jest również współtwórcą Polskiego Towarzystwa Crowdfundingu oraz aktywnym komentatorem bieżących wydarzeń polskiej sceny fintech-owej.

Maciej Rybak

Maciej Rybak

customer service manager, No Limit logistyka

Odpowiedzialny za zadowolenie Klienta i rozwój usług w No Limit logistyka – polskiej firmie logistycznej operującej na rynku CEE. Ponad 10 lat doświadczenia w branży TSL w zakresie logistyki kontraktowej oraz projektów dystrybucyjnych B2B/B2C. Implementował wiele projektów logistyczno-dystrybucyjnych dla liderów na rynku w branżach fashion, sport, kosmetycznej, browarniczej, spożywczej i meblarskiej. Absolwent Stosunków Międzynarodowych oraz Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim. Otwarty na świat i świadomy wyzwań logistycznych związanych z dynamicznym rozwojem E-Commerce i Multichannel-Commerce.

Grzegorz  Wójcik

Grzegorz Wójcik

założyciel i prezes, Autenti.com

Założyciel i prezes Autenti.com – platformy do autoryzacji dokumentów i zawierania umów przez internet. Inicjator utworzenia e-Izby (E-commerce Polska), której misją jest rozwój polskiej branży e-commerce poprzez współpracę, wymianę know-how, działania legislacyjne oraz silną i efektywną reprezentację wspólnych interesów w dialogu z instytucjami polskiej administracji rządowej, Unii Europejskiej oraz organizacjami pozarządowymi w kraju i na świecie. Wieloletni dyrektor ds. Korporacyjnych Allegro Group, holdingu zarządzającego wiodącymi, europejskimi platformami handlu elektronicznego i płatności internetowych. Jego 15-letnie doświadczenie w zarządzaniu mediami cyfrowymi obejmuje budowę innowacji internetowych w sieci radiowej RMF, założenie portalu Interia.pl oraz rozwój multimedialny Grupy ITI (telewizji TVN i portalu Onet).Jako szef Rady Nadzorczej PBI inicjował standardy badań Internetu w Polsce.

Konrad Zach

Konrad Zach

założyciel i CEO, thinkHUB

Ekspert e-commerce z kilkunastoletnim doświadczeniem w budowie i realizacji strategii e-commerce w Polsce oraz regionie CEE. Przez ponad 7 lat odpowiadał za rozwój obszaru online w FK Olesiejuk, będącej wiodącym dystrybutorem książek i multimediów w Polsce. Współtwórca i dyrektor zarządzający kilku sklepów internetowych m.in. swiatksiazki.pl . Przez ostanie 3 lata odpowiedzialny za realizację strategii e-business i marketplace w ABC Data S.A., wiodącej spółce dystrybucyjnej IT działającej w regionie CEE. Założyciel i CEO agencji thinkHUB, specjalizującej się w kreowaniu strategii e-commerce dla firm działających na rynku B2B i B2C. Poza działalnością komercyjną aktywnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem jako mentor e-commerce akceleratora WAW.ac oraz wykładowca przedmiotów związanych z handlem internetowym na Akademii Leona Koźmińskiego.